Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/01/2022

Πωλητές/Πωλήτριες (παρέχουμε πλήρη εκπαίδευση)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Marketing/sales trainee.

Η WE Organization, έχει πολυετή εμπειρία στο χώρο του Marketing, της Διαφήμισης και των Πωλήσεων.
Αναζητούμε άμεσα να εντάξουμε νέους συνεργάτες να μεγαλώσουμε την ομάδα μας από το νέο έτος 2022.

Δίνουμε την ευκαιρία σε νέους υποψηφίους ακόμα και με ελάχιστη προϋπηρεσία να εκπαιδευτούν καταλλήλως και να εργαστούν στο κλάδο του Marketing, της διαφήμισης και των πωλήσεων.
Κύριες αρμοδιότητες του ρόλου: προβολή του brand name των πελατών που εκπροσωπούμε, ανάπτυξη νέων δράσεων και εργαλείων, συντονισμός ομάδας συνεργατών καθώς και οι πωλήσεις.

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητά προσόντα:
Όρεξη για δημιουργία και ομαδικό πνεύμα
Διάθεση για εκμάθηση και εφαρμογή νέων τεχνικών
Επικοινωνιακές δεξιότητες
Εμπορική, μεθοδική και στρατηγική αντίληψη
Άμεση διαθεσιμότητα

Παροχές

Παροχές:
Πλήρη απασχόληση
Φιλικό περιβάλλον σε ομάδα εργασίας νέων ανθρώπων σε μια ταχέως αναπτυσσόμενη επιχείρηση
Παρέχεται εκπαίδευση και συνεχής καθοδήγηση
Πραγματικές προοπτικές εξέλιξης
Υψηλό πακέτο αποδοχών

Δίπλα μας μαθαίνεις, δουλεύεις, εξελίσσεσαι και αποκτάς δωρεάν πιστοποίηση.
Έτσι ατενίζουμε το μέλλον με αισιοδοξία!