Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
11/4/2024

Πωλητής / Πωλήτρια - Ταμίας

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΠΥΛΑΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία ΟRCHESTRA, ηγέτιδα στον χώρο της παιδικής ένδυσης και της βρεφανάπτυξης, με περισσότερα από 80 φυσικά καταστήματα σε Ελλάδα και Κύπρο, αναζητά για το κατάστημά της στo εμπορικό κέντρο ''ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ'' (περιοχή Πυλαία), «ΠΩΛΗΤΗ/ΤΡΙΑ-ΤΑΜΙΑ».

Περιγραφή θέσης εργασίας:

  • Παροχή υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης στον πελάτη
  • Τακτοποίηση προϊόντων και συμμετοχή στη διατήρηση οργανωμένου καταστήματος
  • Ταμείο
  • Παραλαβές εμπορευμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία στον χώρο της λιανικής πώλησης
  • Προηγούμενη εμπειρία στο χώρο της παιδικής ένδυσης θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Άνεση στην επικοινωνία και στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Ευγένεια και προθυμία
  • Οργάνωση και συνέπεια
  • Δυνατότητα εργασίας σε ευέλικτο ωράριο ανάλογα με τις ανάγκες του καταστήματος

Παροχές

  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα διαρκώς αναπτυσσόμενο περιβάλλον
  • Διαρκή εκπαίδευση και ευκαιρίες εξέλιξης
  • Ανταγωνιστικό σχήμα αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Bonus παραγωγικότητας βάσει επίτευξης στόχου
  • Έκπτωση προσωπικού στα προϊόντα ΟRCHESTRA

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.