Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/12/2016

Υπάλληλος Αποθήκης (Δυτικός Τομέας Αθηνών)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Είσαι οργανωτικός και σου αρέσει η διαχείριση προϊόντων;
Τώρα μπορείς να εργαστείς σε μεγάλη ανερχόμενη ελληνική εταιρεία συσκευασίας τροφίμων!

Η ManpowerGroup, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, καινοτόμας ελληνικής εταιρείας, άτομο για ορισμένο χρονικό διάστημα, τo οποίο θα απασχοληθεί ως υπάλληλος αποθήκης, σε καθεστώς πλήρους απασχόλησης στα Δυτικά Προάστια της Αττικής.

Περιγραφή Θέσης
Ο κατάλληλος υποψήφιος θα αναλάβει όλη την διαδικασία τοποθέτησης των προϊόντων της εταιρείας & τη συσκευασία τους, όπως επίσης, και την ενημέρωση του συστήματος με την χρήση PDA scanners.

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος Λυκείου
• Πολύ καλή  γνώση Bar-coding
• Επιθυμητή εργασιακή εμπειρία ως υπάλληλος αποθήκης
• Πολύ καλή γνώση Ms Office
• Ικανότητα εργασίας σε έντονους ρυθμούς

Παροχές

• Σύμβαση εργασίας με σταθερό μισθό και ασφάλιση με την εγγύηση της ManpowerGroup Greece
• Δυνατότητα επέκτασης της συνεργασίας