Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/09/2020

Τηλεφωνική Ενημέρωση & Εξυπηρέτηση Πελατών (female)

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εμπορικός Αντιπρόσωπος που αποτελεί το κεντρικό Service Center της Samsung - HP στην Αθήνα, ζητά να προσλάβει υποψήφια για τη θέση της Τηλεφωνικής Ενημέρωσης & Εξυπηρέτησης Πελατών - Παραγγελιοληψίας.

Κύριες αρμοδιότητες
  • Τηλεφωνική επικοινωνία, ενημέρωση , εξυπηρέτηση πελατών της εταιρείας & παραγγελιοληψία
Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία στην τηλεφωνική ενημέρωση & επικοινωνία με πελάτες
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστος χειρισμός Η/Υ & γνώση μηχανών γραφείου
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες & θετική διάθεση προσανατολισμένη στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Οργανωτικότητα, συνέπεια, επαγγελματισμός
Παρακαλούνται μόνο οι ενδιαφερόμενες που διαθέτουν εργασιακή εμπειρία στην τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών ή θέλουν να αποκτήσουν, όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα.

Παροχές

  • Σταθερός μισθός & ασφάλιση
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές επαγγελματικής ανέλιξης