Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
26/04/2024

Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Επιβατών με Μειωμένη Κινητικότητα | PRM Agents ΑΤΗ

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Περιγραφή

Είσαι άτομο που χαίρεται να βοηθά και να προσφέρει;
Θέλεις να δουλέψεις σε ένα πολυπολιτισμικό περιβάλλον;
Έχεις στόχο να εργαστείς σε μία μεγάλη εταιρεία και να εξελιχθείς σε αυτήν;

Αν η ενσυναίσθηση, η αλληλεγγύη, η ευγένεια και το χαμόγελο είναι χαρακτηριστικά σου, έλα στην ομάδα μας!

Η Goldair Handling A.E., η μεγαλύτερη ελληνική εταιρεία επίγειας εξυπηρέτησης, με δραστηριότητα τόσο στην Ελλάδα όσο και το εξωτερικό, αναζητά Υπαλλήλους Εξυπηρέτησης Επιβατών με Μειωμένη Κινητικότητα | PRM Agents για το Διεθνή Αερολιμένα Αθηνών "Ελ. Βενιζέλος".

Οι αρμοδιότητες σου:
  • Παροχή βοήθειας σε επιβάτες με μειωμένη κινητικότητα κατά την αναχώρηση και την άφιξη τους
  • Μεταφορά αποσκευών και χειραποσκευών
  • Συνοδείες επιβατών και πληρωμάτων
  • Μεταφορά προμήθειών στην αίθουσα διακεκριμένων επιβατών
  • Αποθήκευση εταιρικού αναλώσιμου υλικού
  • Προετοιμασία σειρών αναμονής

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητά προσόντα υποψηφίων:
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Πτυχίο αγγλικών επιπέδου Β2 (First Certificate in English ή ισοδύναμο)
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ή στον τομέα της εξυπηρέτησης πελατών

Παροχές

  • Πλήρες ωράριο
  • Σύμβαση ορισμένου χρόνου, με προοπτικές ανανέωσης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Βαρέα ένσημα
  • Παροχή μετακίνησης
  • Εκπτώσεις σε συνεργαζόμενες εταιρείες

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.