Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/9/2020

Υπάλληλος γραφείου με γνώσεις λογιστικής

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΒΙΠΕ ΣΙΝΔΟΥ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εξαγωγική εταιρεία στην ΒΙΠΕ Σίνδου ζητά Υπάλληλο γραφείου με γνώσεις λογιστικής.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Καταχώρηση - έκδοση παραστατικών
  • Αρχειοθέτηση
  • Επικοινωνία με προμηθευτές

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητο ελάχιστο επίπεδο ΙΕΚ με κατεύθυνση λογιστικής
  • Άριστη γνώση χειρισμού προγράμματος ΕRP
  • Εξαιρετική γνώση και χρήση H/Y (Internet, email, word, excel)
  • Γνώση συστήματος μηχανοργάνωσης (κατά προτίμηση softone)
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση ξένης γλώσσας
  • Δίπλωμα οδήγησης - κάτοχος μεταφορικού μέσου
  • Ευγένεια και επαγγελματική συμπεριφορά

Παροχές

  • Πενθήμερη απασχόληση
  • Σταθερές πληρωμές μισθοδοσίας κάθε 15 και τέλος του μήνα
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου