Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/9/2020

Γραμματέας Τμήματος Πωλήσεων

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΑΛΟΧΩΡΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η ITALY LINES ΔΙΕΝΕΙΣ ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ LOGISTICS AE, η οποία από το 1991 παρέχει ολοκληρωμένες λύσεις Logistics στην Ευρώπη και εδρεύει στο Καλοχώρι της Θεσσαλονίκης, αναζητά Γραμματέα Τμήματος Πωλήσεων.

Η θέση είναι μόνιμη και πλήρους απασχόλησης.

Περιγραφή Θέσης:

  • Εξυπηρετεί τις κλήσεις του τηλεφωνικού κέντρου και ανταποκρίνεται σε ζητήσεις πελατών
  • Υποστηρίζει το τμήμα πωλήσεων με αποστολή προσφορών και εξυπηρέτηση πελατών
  • Συγκεντρώνει και προετοιμάζει στατιστικά στοιχεία και αναφορές πωλήσεων
  • Διαχειρίζεται βάσεις δεδομένων πελατών και καταχώρηση πληροφοριών σε ERP συστήματα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ , ΑΤΕΙ