Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
05/04/2024

Οδηγός Β' Κατηγορίας

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H γαλλική πολυεθνική εταιρία PAUL αναζητά για τα καταστήματά της άτομα στη θέση:

Οδηγού Β' Κατηγορίας - Γλυφάδα

Με ηγετική θέση στον χώρο της αρτοποιίας / ζαχαροπλαστικής και του café / εστίασης και παρουσία σε πάνω από 30 χώρες, αναγνωρίζουμε ότι η ομάδα των ανθρώπων μας είναι το απαραίτητο συστατικό για την άριστη ποιότητα των προϊόντων μας και την εξαιρετική εξυπηρέτηση των πελατών μας.

Μοιραζόμαστε αξίες όπως quality – freshness – service – cleanliness.

Γενική περιγραφή θέσης:

Το PAUL, εταιρία παρασκευής, εμπορίας και διανομής προϊόντων αρτοποιίας, ζαχαροπλαστικής και λοιπών τροφίμων, αναζητά οδηγό  με δίπλωμα Β' κατηγορίας για διανομές στα καταστήματα της εταιρίας και στους πελάτες χονδρικής.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών στον χώρο διανομής πολλαπλών σημείων τροφίμων
  • Ικανότητα επικοινωνίας στα ελληνικά και τα αγγλικά
  • Δίπλωμα κατηγορίας Β'
  • Απαραίτητα δικαιολογητικά για εργασία σε καταστήματα υγειονομικού χαρακτήρα (καθαρό ποινικό μητρώο και βιβλιάριο υγείας)

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση
  • Εκπαίδευση
  • Εργασία σε ευχάριστους χώρους
  • Εταιρική έκπτωση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.