Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/03/2024

Πωλήτρια / Πωλητής για τουριστικό κατάστημα mini - market εντός ξενοδοχείου

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΓΕΩΡΓΙΟΥΠΟΛΗ | ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία εύρεσης ανθρώπινου δυναμικού ζητά για λογαριασμό πελάτη της υποψήφιο/α για τη θέση : Πωλήτρια / Πωλητής σε τουριστικό κατάστημα mini - market εντός του ξενοδοχείου Anemos Luxury Grand Resort.(εποχιακή απασχόληση)

Κύριες αρμοδιότητες

  • Πώληση προϊόντων στους πελάτες την ξενοδοχειακής μονάδας
  • Οργάνωση του χώρου των προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος / Απόφοιτη Λυκείου
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογο κατάστημα προαιρετική
  • Kαλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Διάθεση για την εξυπηρέτηση πελατών

Παροχές

  • Ελκυστικό πακέτο παροχών
  • Δωρεάν διαμονή σε διαμέρισμα κοντινής απόστασης από τον χώρο εργασίας
  • Επαγγελματικό, φιλικό και σταθερό περιβάλλον εργασίας με προοπτικές εξέλιξης