Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
09/04/2024

Χειριστής Περονοφόρου

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΟΙΝΟΦΥΤΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Είσαι κάτοχος άδειας χειριστή κλαρκ και αναζητάς το επόμενο βήμα στην καριέρα σου ώστε να εφαρμόσεις τις γνώσεις σου και να αναπτύξεις τις δεξιότητές σου;

Θα ήθελες να ενταχθείς στο ανθρώπινο δυναμικό ενός Ομίλου επιχειρήσεων από τους μεγαλύτερους στον κλάδο, με πολυετή παρουσία στην Ελλάδα και το Εξωτερικό;

Αναζητούμε Χειριστή Κλαρκ – Εργαζόμενο Αποθήκης με εργασιακή εμπειρία σε βιομηχανικό περιβάλλον για να ενταχθεί στην ομάδα μας με έδρα στα Οινόφυτα Βοιωτίας.

Αρμοδιότητες

  • Παραλαβή και καταχώριση στο σύστημα
  • Καταγραφή και διακίνηση υλικών από και προς την παραγωγή
  • Διασφάλιση της οργάνωσης των χώρων εργασίας της αποθήκης
  • Παλετοποίηση /συρρίκνωση έτοιμων προϊόντων
  • Φόρτωση παραγγελιών προς αποστολή
  • Απογραφή αποθεμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Άδεια χειριστή περονοφόρου ανυψωτικού οχήματος
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ (MS Office)
  • Εμπειρία σε συστήματα ERP εκτιμηθεί
  • Οργανωτική δεξιότητα
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Παροχές

  • Μεταφορά από και προς τις εγκαταστάσεις μας με εταιρικό λεωφορείο
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Πρόγραμμα ασφάλειας ζωής
  • Ευχάριστο κλίμα εργασίας
  • Συνεχή ανάπτυξη δεξιοτήτων

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.