Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/10/2021

Αποθηκάριος - Οδηγός Γ' Κατηγορίας

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Αποθηκάριος με δίπλωμα Γ' Κατηγορίας από εταιρεία εμπορίας ειδών οικιακής χρήσης και επαγγελματικού εξοπλισμού στην Αλεξάνδρεια Ημαθίας.

Θέση πλήρους απασχόλησης.

Ωράριο εργασία: Δευτέρα/Τετάρτη/Σάββατο: 8:00-14:30, Τρίτη/Πέμπτη/Παρασκευή: 8:00-13:30 και 17:00-20:30

Αρμοδιότητες:

  • Έλεγχος/παραλαβή των παραγγελιών από τους προμηθευτές
  • Τακτοποίηση των εμπορευμάτων μέσα στην αποθήκη
  • Εκτέλεση παραγγελιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης Γ' κατηγορίας
  • Οργανωτικότητα, συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Άδεια χειριστή ανυψωτικού μηχανήματος κλαρκ προαιρετική
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί

Παροχές

  • Άμεση πρόσληψη
  • Σταθερές αποδοχές
  • Ασφάλιση
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας