ΟΛΕΣ ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Babysitter

Κατηγορία: Εκπαίδευση
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Ξενοδοχείο στο Μαρμαρά Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει babysitter, ηλικίας 40 - 55 ετών για φύλαξη παιδιού 2 ετών για την Τουριστική σεζόν 2018 (έως Σεπτέμβριος 2018).

Άλλες Αρμοδιότητες:

  • Ελαφριές οικιακές δουλειές
  • Μαγείρεμα

Σημαντική σημείωση: Βιογραφικά που δεν συμπεριλαμβάνουν φωτογραφία δεν θα λαμβάνονται υπόψη.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ηλικία 40-55 ετών
  • Απαραιτήτως συστατικές επιστολές
  • Πιστοποιητικό υγείας

Παροχές

  • Διαμονή
  • Διατροφή
  • Μισθός & Ασφάλιση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η παραπάνω θέση εργασίας;
Καταχωρήστε online το Βιογραφικό σας και στείλτε το στην εταιρεία.
ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟΥ

Αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!