Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/6/2017

Υπεύθυνος/ η E-commerce (marketing) (κωδ.θέσης: 722/ 73165)

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της στο χώρο της εμπορίας ειδών γυμναστικής, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης

·      Ενημέρωση της ιστοσελίδας της εταιρίας

·      Διαμόρφωση της ιστοσελίδας με στόχο την αύξηση των πωλήσεων

·      Διαχείριση των social media της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

·      Απόφοιτος/η σχολής Μάρκετινγκ (Ιδιωτική, ΤΕΙ, ΑΕΙ)

·      Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας

·      Πολύ καλή γνώση MS Office και social media, γνώση πλατφόρμας Joomla θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

·      Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες

·      Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

        Διάθεση για εργασία

Παροχές

·      Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

·      Ευχάριστο κλίμα εργασίας

·      Σχήμα bonus