Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/03/2024

Πωλητής / Πωλήτρια Λιανικής

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΕΥΟΣΜΟΣ (ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ) | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Evolution Body, που δραστηριοποιείται στον κλάδο της λιανικής πώλησης αθλητικών ενδυμάτων, ζητά Πωλητή / Πωλήτρια για εργασία πλήρους απασχόλησης μέσω προγράμματος ΟΑΕΔ.

Κύριες Αρμοδιότητες θέσης
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Τακτοποίηση προϊόντων στα ράφια
  • Παρακολούθηση ελλείψεων και φροντίδα για την αναπλήρωσή τους
  • Παραλαβή εμπορευμάτων και οργάνωση αποθήκης
  • Σύνταξη δελτίων παραγγελίας
  • Χειρισμός ταμειακής μηχανής και πιστωτικών συναλλαγών
  • Διατήρηση καθαριότητας του χώρου εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Toυλάχιστον 4 μήνες ενεργή κάρτα ανεργίας
  • Προηγούμενη εμπειρία σε θέση πώλησης θα εκτιμηθεί
  • Άριστη χρήση Η/Υ
  • Ομαδικό πνεύμα​
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Διάθεση για μάθηση και εξέλιξη

Παροχές

  • Ευχάριστο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Εκπαίδευση στο χώρο του καταστήματος
  • Ευκαιρίες εξέλιξης και διάκρισης