Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
4/4/2024

Κομμωτής / Barber

Ομορφιά, Περιποίηση - Fitness

Πόλη ΝΤΕΠΩ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Το Medusa Barber Δελφων αναζητά κουρέα. Αν το barbering είναι το ταλέντο και το πάθος σου, γίνε τώρα μέλος της ομάδας μας. Δούλεψε σε ένα εξαιρετικό περιβάλλον, δίπλα στους καλύτερους επαγγελματίες. Πλήρης απασχόληση ή Πρακτική.

Αρμοδιότητες Κουρέα:

  • Καλωσόρισμα πελατών και διαβούλευση μαζί τους για τα κουρέματα που επιθυμούν
  • Κουρέματα και τριμάρισμα μαλλιών σύμφωνα με τις επιθυμίες του πελάτη
  • Styling μαλλιών με ενδεδειγμένα προϊόντα και εργαλεία styling
  • Ξύρισμα, κούρεμα και διαμόρφωση των γενειάδων και των μουστακιών των πελατών
  • Παροχή θεραπειών και βαφής βαφής μαλλιών
  • Διασφάλιση ότι οι χτένες, τα ψαλίδια, τα ξυράφια και άλλα εργαλεία καθαρίζονται και απολυμαίνονται μετά από κάθε χρήση
  • Παροχή προτάσεων χτενίσματος στους πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

Οι υποψήφιοι θα πρέπει να:

  • Είναι απόφοιτοι σχετικών επαγγελματικών σχολών
  • Σωστή γνώση των σύγχρονων χτενισμάτων, Κουρεμάτων και τάσεων

Θα εκτιμηθούν ως επιπλέον προσόντα:

  • Γνώση Ξένων Γλωσσών
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Δεξιότητες εξυπηρέτησης πελατών

Παροχές

  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Διαρκής εκπαίδευση
  • Άριστο περιβάλλον
  • Πλήρης απασχόλησης ή Πρακτική
  • Ικανοποιητικές αποδοχές

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.