Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
25/04/2024

Οδηγός Φορτηγού (Γ' Κατηγορίας)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΧΑΡΝΕΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η ΕΛΒΙΩΜ ΑΒΕΕ, μέλος του ομίλου Interplast Α.Ε., εταιρείας παραγωγής πλαστικών σωλήνων, επιθυμεί να προσλάβει στις Αχαρνές Αττικής

ΟΔΗΓΟ ΦΟΡΤΗΓΟΥ

Τα Βασικά Καθήκοντα Περιλαμβάνουν:
  • Φόρτωση και εκφόρτωση εμπορευμάτων
  • Μεταφορά και διανομή εμπορευμάτων σε σημεία πώλησης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επαγγελματικό δίπλωμα οδήγησης C κατηγορίας
  • Γνώση κυκλώματος αποθήκης
  • Πολύ καλές οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ικανότητα εργασίας και επικοινωνίας σε συνθήκες πίεσης
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση οργανωμένης επιχείρησης
  • Κάτοχος κάρτας ψηφιακού ταχογράφου

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Εξαιρετικές συνθήκες εργασίας και ευκαιρίες για εκπαίδευση και ανάπτυξη σε ένα δυναμικά εξελισσόμενο περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.