Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/5/2023

Υδραυλικός

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΛΑΡΙΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η ΛΥΣΙΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΟΕ, τεχνική εταιρεία που δραστηριοποιείται στον τομέα της κατασκευής, συντήρησης και επισκευής ηλεκτρομηχανολογικών εγκαταστάσεων, αναζητά Υδραυλικούς για εργασία στη συντήρηση κι επισκευή Νοσοκομειακών εγκαταστάσεων στη Λάρισα.

Αρμοδιότητες: Εγκατάσταση, επισκευή και συντήρηση δικτύων ύδρευσης, αποχέτευσης, θέρμανσης/ψύξης, ιατρικών αερίων και φυσικού αερίου.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άδεια Αρχιτεχνίτη ή Εργοδηγού Υδραυλικού.
  • Πιστοποιητικό εμβολιασμού κατά Covid, καθώς η πληθώρα των εργασιών αφορά Νοσοκομειακές εγκαταστάσεις.

Παροχές

  • Φιλικό και δυναμικό περιβάλλον εργασίας, μέσα από το οποίο θα αναπτυχθούν οι δεξιότητες και οι ικανότητές σου
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχής εκπαίδευση κι εκμάθηση νέων τεχνικών και τεχνολογιών στο αντικείμενο εργασίας

Συνθήκες εργασίας: Πενθήμερη, 8ωρη απασχόληση σε πρωινή (07:00 - 15:00) ή απογευματινή (15:00 - 23:00) βάρδια.