Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/06/2020

Υπάλληλοι Back-Office (Μάνδρα & Μαγούλα Αττικής)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΜΑΝΔΡΑ, ΜΑΓΟΥΛΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Ο Πελάτης
Η ManpowerGroupGreece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, συνεπή υποψήφιο, που θα στελεχώσει την θέση του Υπαλλήλου Back-Office σε καθεστώς 8ωρης απασχόλησης.

Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Απασχόληση με τα δελτία εισαγωγής και καταχώρηση στο σύστημα της εταιρείας
  • Ποιοτικός Έλεγχος αποθεμάτων της αποθήκης
  • Ορθός έλεγχος πριν την αποστολή κάθε προϊόντος
  • Διαχείριση ειδών αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτοι Λυκείου
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής γλώσσας
  • Πολύ καλή χρήση Ms Office (Excel)

**  Θα δοθεί προτεραιότητα σε υποψήφιους κοντινών περιοχών (Ελευσίνα, Νέα Πέραμος, Ασπρόπυργος, Μέγαρα Αττικής, Πέραμα)

Παροχές

Πακέτο Αποδοχών
  • Σταθερός μικτός μηνιαίος μισθός με την εγγύηση της Manpower-Group Greece
  • Διαρκής εκπαίδευση πάνω στο αντικείμενο εργασίας