Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/08/2017

Αποθηκάριοι-Pickers (Κρυονέρι) (κωδ.θέσης: S-722/ 74022 )

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της πολυεθνικής εταιρείας, αναζητά δέκα (10) άτομα για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης

Ο/η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η για την τακτοποίηση φορτίων και επικόλληση ετικέτας στις συσκευασίες τους εντός της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου

·      Απόφοιτος/η Λυκείου/ΙΕΚ/ΤΕΙ

·      Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

·      Συνέπεια και προθυμία για εργασία

·      Ιδανικά κάτοικοι ευρύτερων περιοχών

Παροχές

Παροχές Εταιρίας

·      Πλήρες πακέτο αποδοχών

·      Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον