Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/3/2024

Υπεύθυνος αποθήκης και προμηθειών

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΠΛΑΚΙΑΣ | ΡΕΘΥΜΝΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το Ξενοδοχείο Alegria Beach Resort 4* δυναμικότητας 98 δωματίων και βρίσκεται στον Πλακιά του νομού Ρεθύμνου επιθυμεί να προσλάβει Υπεύθυνος αποθήκης και προμηθειών για την σεζόν του 2024 (Απρίλιος έως Οκτώβριο).

Απαραίτητα Προσόντα

Καθήκοντα:

  • Τοποθέτηση παραγγελιών.
  • Παραλαβή παραγγελιών.
  • Λογιστική αρχειοθέτηση (γνώση του λογιστικού προγράμματος Soft One).
  • Οργάνωση και συντονισμός παραγγελιών και παραλαβών.
  • Αρχειοθέτηση τιμολογίων και δελτίων.
  • Έκδοση στατιστικών στοιχείων.
  • Έλεγχος ποιότητας και ποσότητας εμπορευμάτων.
  • Απογραφές.

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε ανάλογη θέση
  • Λογιστικές γνώσεις
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Ομαδικό πνεύμα, υπευθυνότητα, εργατικότητα
  • Δεξιότητες επίλυσης προβλημάτων
  • Άριστος χειρισμός Η/Υ, Office

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων.
  • Μακροχρόνια συνεργασία.
  • Άριστο και επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας.
  • Δυνατότητες εξέλιξης και σταδιοδρομίας.
  • Διαμονή κοντά στο ξενοδοχείο και διατροφή.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στέλνουν τα βιογραφικά τους με πρόσφατη φωτογραφία.