Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
19/4/2024

Εργάτη γενικών καθηκόντων

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

H Κατασκευαστική Εργοληπτική εταιρεία ΤΕΧΝΕΚ Α.Ε., με μια επαγγελματική διαδρομή που έχει ως αφετηρία της το 1969, προχωράει με συνέπεια και υψηλή τεχνογνωσία στο χώρο των κατασκευών.

Θεωρώντας το χρόνο ως σημαντικό παράγοντα για την επιτυχημένη ολοκλήρωση ενός έργου, δουλεύουμε με συνέπεια και σεβασμό σε κάθε χρονοδιάγραμμα, εξασφαλίζοντας την έγκαιρη και έντεχνη παράδοση των έργων μας.

Η εταιρεία αναζητά για μόνιμη και πλήρους απασχόληση, για τα εργοτάξια της  στην Αθήνα,

                                                                  Εργάτη Γενικών Καθηκόντων

Αρμοδιότητες:
  • Συμμετοχή σε υδραυλικές εργασίες
  • Συμμετοχή σε τεχνικές και χειρωνακτικές εργασίες
  • Συμμετοχή σε κατασκευαστικά έργα της εταιρείας
  • Τήρηση κανόνων υγιεινής & ασφάλειας
  • Συνεργασία & επικοινωνία με τα υπόλοιπα μέλη της ομάδας
  • Βοηθητικές εργασίες
  • Παροχή βοήθειας στην τοποθέτηση και μεταφορά προσωρινών κατασκευών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Οι υποψήφιοι πρέπει να είναι άνω των 18 ετών
  • Ομαδικότητα & συνεργασία
  • Υπευθυνότητα και αποτελεσματικότητα
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Θέληση για εργασία
  • Καλή φυσική κατάσταση

Παροχές

  • Εργασία σε ένα δυναμικό, ευέλικτο και ισότιμο περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Πλήρη ασφαλιστική κάλυψη
  • Πρωινό πενθήμερο ωράριο εργασίας
  • Άμεση πρόσληψη
  • Ικανοποιητικές αποδοχές

Η εταιρεία ΤΕΧΝΕΚ A.E. συλλέγει και επεξεργάζεται προσωπικά δεδομένα σύμφωνα με τους ισχύοντες νόμους προστασίας δεδομένων.

Γνώρισέ μας: https://technek.gr

Τηλέφωνο επικοινωνίας: Tηλ. Κέντρο: 211 100 6060, Απευθείας Τηλ: 214 40 29 822

e-mail:pdestounis@humanworld.gr

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.