Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/11/2022

Office Manager - Γραμματειακή Υποστήριξη

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΧΟΛΑΡΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Συμβουλευτική εταιρεία αναζητά άτομο για να στελεχώσει θέση Γραμματειακής Υποστήριξης για πλήρη απασχόληση.

Αρμοδιότητες
  • Οργάνωση και υποστήριξη γραφείου.
  • Διεκπεραίωση καθημερινών εκκρεμοτήτων.
  • Διαχείριση εισερχόμενων και εξερχόμενων κλήσεων και αλληλογραφίας.
  • Οργάνωση και διαχείριση πληροφοριών και εγγράφων ηλεκτρονικών ή μη.
  • Συμπληρωματικές υπηρεσίες για την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Επίπεδο σπουδών ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Άριστος χειρισμός Microsoft Office και Η/Υ γενικότερα
  • Αγγλική γλώσσα (προφορικά / γραπτά) σε άριστο επίπεδο
  • Βασικές γνώσεις λογιστικής
  • Ικανότητα επίτευξης αποτελεσμάτων σε συνθήκες πίεσης και βάσει χρονοδιαγράμματος
  • Υψηλή προσαρμοστικότητα και πνεύμα συνεργασίας εντός ομάδας
  • Οργανωτική διάθεση, ικανότητα διαχείρισης χρόνου και αρχειοθέτησης
  • Υψηλή επικοινωνιακή ικανότητα σε προφορικό και γραπτό λόγο
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα, θετική στάση, οργάνωση και έμφαση στη λεπτομέρεια.

Βιογραφικά που δεν ανταποκρίνονται στα απαιτούμενα προσόντα, δε θα ληφθούν υπόψη.

Παροχές

  • Μόνιμη εργασία πλήρους απασχόλησης
  • Άμεση Πρόσληψη
  • Σταθερό πακέτο αποδοχών
  • Σταθερό, ασφαλές, ευχάριστο και φιλικό εργασιακό περιβάλλον
  • Πραγματικές ευκαιρίες εξέλιξης βάσει πτυχίου