Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/03/2024

Εργαζόμενος / η Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΒΙΠΕ ΣΙΝΔΟΥ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία κατασκευής ηλεκτρονικών και ηλεκτρολογικών συσκευών με έδρα τη  ΒΙ.ΠΕ.Θ. Σίνδου Θεσσαλονίκης, ενισχύοντας το ανθρώπινο δυναμικό της, αναζητά Ανειδίκευτους Εργάτες,/-τριες Παραγωγής, για την στελέχωση του τμήματος παραγωγής του εργοστασίου.

Αρμοδιότητες: Συμμετοχή στην παραγωγική διαδικασία.

Θέση εργασίας πλήρους και μόνιμης απασχόλησης. Πενθήμερο, 8ωρο (Δευ – Παρ.).

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος λυκείου
  • Εργατικότητα, μεθοδικότητα και συνέπεια
  • Ταχύτητα και ακρίβεια στην εκτέλεση καθηκόντων
  • Επαγγελματική και ηθική εργασιακή συμπεριφορά
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Ομαδικό πνεύμα
Επιθυμητά προσόντα:
  • Διάθεση για εκπαίδευση και ανάπτυξη
  • Σχετική εμπειρία θα συνεκτιμηθεί
Δεν απαιτείται προϋπηρεσία ή κάποιου είδους εξειδίκευση, καθώς η εκπαίδευση όλων των νέων εργαζομένων πραγματοποιείται εσωτερικά.

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:
  • Ικανοποιητικό μισθό και ασφάλιση
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σ’ ένα ασφαλές περιβάλλον
  • Συνθήκες που ενισχύουν τη γνώση και δίνουν σημαντικές ευκαιρίες
  • Δυνατότητα εργασίας σε μια εταιρία η οποία ενισχύει τη δημιουργικότητα
  • Πρωινό ωράριο

Όλες οι αιτήσεις θα εξεταστούν υπό συνθήκες απόλυτης εχεμύθειας. Σεβόμαστε την ιδιωτικότητα σας σύμφωνα με τον Γενικό Κανονισμό Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων (GDPR).