Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/03/2021

FRONT OFFICE MANAGER

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η iGlass με έδρα στη Βιομηχανική Περιοχή Σίνδου Θεσσαλονίκης, είναι ηγέτης στον κλάδο αρχιτεκτονικού γυαλιού στην Ελλάδα (χονδρική πώληση, μεταποίηση, αρχιτεκτονικές κατασκευές κλπ).

Αναζητούμε έμπειρο, εργατικό, ευφυές, αποτελεσματικό στέλεχος για τη θέση εξυπηρέτησης πελατών & γραφείου κίνησης με πάθος για την πώληση και ικανότητα διαχείρισης της καθημερινής επικοινωνίας με πελάτες. Έδρα απασχόλησης το κατάστημα της iGlass, στην Μεταμόρφωση Αττικής.

Καθήκοντα:
• Εξυπηρέτηση πελατών
• Έκδοση παραστατικών διακίνησης εμπορευμάτων (τιμολόγια, ΔΑ κλπ)
• Γραμματειακή υποστήριξη
• Ταμειακές συναλλαγές πελατών, υποκαταστήματος-έδρας
• Διακίνηση εμπορευμάτων/αποθεμάτων (παραλαβές, αποστολές, αποθήκη)

Απαραίτητα Προσόντα

• Αγγλικά Lower
• Καλή χρήση Η/Υ, windows office, erp
• Προηγούμενη εμπειρία
Προσφέρουμε:
• Απασχόληση σε εταιρεία με εδραιωμένη θέση στην αγορά, σε σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
• Δυνατότητες εξέλιξης
• Αμοιβή και παροχές ανάλογα με την εμπειρία και την απόδοση

Παροχές

  • Απασχόληση σε μια σταθερή, συνεχώς αναπτυσσόμενη εταιρεία με εδραιωμένη θέση στην αγορά, σε σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον