Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
05/04/2024

Πολιτικός Μηχανικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η A.DA.M Κατασκευαστική αναζητά Πολιτικό Μηχανικό για να ενταχθεί στην ομάδα της στη Θεσσαλονίκη.

Η θέση είναι πλήρους απασχόλησης.

Καθήκοντα:

  • Προετοιμασία και αναθεώρηση σχεδίων
  • Εκτίμηση κόστους για κατασκευαστικά έργα
  • Επίβλεψη εργοταξίων
  • Παροχή τεχνικών συμβουλών και λύσεων στην κατασκευαστική ομάδα
  • Πραγματοποίηση προμετρήσεων και επιμετρήσεων
  • Επίβλεψη συμμόρφωσης των συνεργείων με τους κανονισμούς ασφαλείας
  • Καθημερινή επικοινωνία με την κατασκευαστική ομάδα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού ΑΕΙ ή ΤΕΙ
  • Προηγούμενη εμπειρία δεν είναι απαραίτητη, αλλά θα ληφθεί ως προσόν
  • Γνώση προμετρήσεων
  • Ικανότητα εργασίας αυτόνομα αλλά και σε ομαδικό περιβάλλον
  • Γνώση AutoCAD και Microsoft Office
  • Άριστες γραπτές και προφορικές επικοινωνιακές δεξιότητες

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.