Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/01/2022

Security – Night Shift

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΕΦΑΛΟΣ | ΚΩΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το ξενοδοχείο Diamond Beach Life, με έδρα στην Κέφαλο, επιθυμεί να προσλάβει

για την σεζόν 2022, επαγγελματίες στην παρακάτω θέση:

Πληροφορίες
Ξενοδοχείο: Diamond Collection Hotels
Περιοχή: Κέφαλος, Κως, Ελλάδα
Σύμβαση: Πλήρες Ωράριο / Εποχιακή Απασχόληση
Έναρξη Εργασίας: Μάιος 2022

Περιγραφή θέσης:

  • Παρακολούθηση πρόσβασης και αποχώρησης πελατών, προσωπικού και άλλων προσώπων, καθώς και αντικειμένων
  • Φύλαξη εγκαταστάσεων μέσω περιπολιών
  • Διαχείριση κρίσεων σε περιπτώσεις εκτάκτων αναγκών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προηγούμενη εμπειρία στον ξενοδοχειακό κλάδο ή σε ιδιωτικές εταιρίες παροχής υπηρεσιών ασφαλείας
  • Ομαδικότητα, συνέπεια και επαγγελματική συμπεριφορά

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Διαμονή και διατροφή
  • Ευκαιρίες εξέλιξης