Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
22/04/2024

Διαχειριστής e-shop - Υπάλληλος Καταστήματος

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΝΙΚΑΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Αναζητάς εργασία ως Διαχειριστής e-shop - Υπάλληλος Καταστήματος σε μία Ελληνική εταιρία στη Νίκαια; Ενδιαφέρεσαι για άμεση απασχόληση με πρωινό ωράριο;

Αν ναι, τότε μη διστάσεις να κάνεις την αίτηση σου!

Ως Διαχειριστής e-shop - Υπάλληλος Καταστήματος οι κύριες αρμοδιότητες σου θα είναι:

  • Παραλαβή και τακτοποίηση προϊόντων
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Εκτέλεση παραγγελιών
  • Εφαρμογή και τήρηση των κανόνων Υγιεινής και Ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει:

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητα μεταφοράς μικρού έως μεσαίου μεγέθους συσκευασιών
  • Εργατικότητα
  • Οργανωτικές δεξιότητες

Παροχές

Για την θέση η εταιρεία προσφέρει:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ευκαιρία ανανέωσης σύμβασης

Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση στη Νίκαια Αττικής μπορείς να κάνεις την αίτησή σου τώρα!

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.