Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/10/2020

Υπεύθυνος Καταστήματος

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΛΑΡΙΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Από την εταιρία Volterra AE, Πάροχος Ηλεκτρικής ενέργειας και Φυσικού αερίου, ζητά για το νέο κατάστημά της στη Λάρισα που σύντομα ξεκινά την Δραστηριότητα του

ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ

Ο Υπεύθυνος καταστήματος ο οποίος θα αναφέρεται στον Διευθυντή του καταστήματος θα οργανώνει προετοιμάζει και ελέγχει την εύρυθμη λειτουργία όλων των τμημάτων του καταστήματος προκειμένου να επιτευχθούν οι οικονομικοί και οι διοικητικοί στόχοι του, ενώ παράλληλα λειτουργεί ως πρότυπο για το υπόλοιπο προσωπικό.

Αρμοδιότητες

  • Προσανατολισμός στον στόχο και στο αποτέλεσμα
  • Τριετείς Αποδεδειγμένη Εργασιακή εμπειρία σε τμήμα πωλήσεων (Β2Β ή D2D) ή promotion
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
  • Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου
  • Πολλή καλή γνώση Η/Υ σε περιβάλλον Windows και Microsoft Office
  • Γνώση Αγγλικών επιπέδου Β2

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητά Προσόντα
  • Πτυχίο TEI / AEI διοίκηση επιχειρήσεων ή σχετικό τομέα με έμφασή στις πωλήσεις
  • Γνώση του κλάδου της ενέργειας

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • Πλήρη απασχόληση
  • Συνεχιζόμενη εκπαίδευση στα καθήκοντα και στον ανατιθέμενο ρόλο του
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ασφάλιση
  • Δυνατότητες εξέλιξης
  • Bonus επίτευξης στόχων