Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
22/04/2024

Τεχνικοί Οπτικών Ινών & Βοηθοί

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η Fiber Optic Service, με έδρα τους Αγίους Αναργύρους Αττικής, η οποία δραστηριοποιείται στον κλάδο τηλεπικοινωνιών με εξειδίκευση στις οπτικές ίνες αναζητά τεχνικούς πεδίου οπτικών ινών και βοηθούς τεχνικού για να στελεχώσει την ομάδα της.

Αρμοδιότητες:
  • Εσωτερικές εγκαταστάσεις οπτικών ινών σε συνδρομητές FTTH (Γ’ φάση)
  • Τοποθέτηση καναλιών ή σπιράλ όταν είναι απαραίτητο

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ομαδικότητα και διάθεση για εργασία
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ή σχετικές πιστοποιήσεις θα εκτιμηθούν
  • Συνέπεια και άριστη ικανότητα επικοινωνίας

Παροχές

Παρέχουμε:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Δυνατότητες εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.