Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
09/04/2024

Brand Ambassadors Team

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

To SPC αναζητά στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ για λογαριασμό μεγάλης καπνοβιομηχανίας: Brand Ambassadors για την ομάδα του Ploom, συσκευή κορυφαίας τεχνολογίας που προσφέρει απόλυτη απόλαυση καπνού θέρμανσης.

Αρμοδιότητες - Περιγραφή Θέσης

  • Συνεχής προώθηση & υποστήριξη πωλήσεων σε σημεία λιανικής πώλησης
  • Δημιουργία και διατήρηση καλών σχέσεων με τα σημεία πώλησης
  • Reporting μέσω πλατφόρμας

Πενθήμερη, 8ωρη εργασία Δευτέρα με Παρασκευή με ωράριο:

  • Δευτέρα-Τετάρτη 8:00 - 17:00 (εντός διαστήματος)
  • Τρίτη-Πέμπτη-Παρασκευή 9:00 - 14:00 και 18:00 - 22:00 (εντός διαστήματος)
  • + 2 Σάββατα/μήνα με ρεπό μέσα στην εβδομάδα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ευχάριστη παρουσία
  • Καλή γνώση Αγγλικών & χρήσης Η/Υ
  • Επιθυμητός τίτλος σπουδών (ΤΕΙ / ΙΕΚ)
  • Εμπειρία σε πωλήσεις (θα εκτιμηθεί)
  • Δυνατότητα ευέλικτου ωραρίου & διανυκτερεύσεων

Παροχές

  • Μόνιμη εργασία / Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Μηνιαίος ονομαστικός μισθός € 970
  • Μηνιαίο bonus αποτελεσματικότητας
  • Πλήρης ασφάλιση ΙΚΑ
  • Εταιρικό Αυτοκίνητο / κινητό / Tablet
  • Προπληρωμένα έξοδα μετακίνησης
  • Συνεχής εκπαίδευση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.