Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
1/5/2024

Συγκολλητές / Ηλεκτροσυγκολλητές

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΠΑΙΑΝΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η ΦΑΡΑΝΤ ΑΕ, Eταιρεία κατασκευής εναλλακτών θερμότητας με πάνω από 40 χρόνια εμπειρίας στο χώρο, αναζητά για το εργοστάσιό της στην περιοχή της Παιανίας Συγκολλητές / Ηλεκτροσυγκολλητές με Προϋπηρεσία σε συγκόλληση με σύρματος MIG / ΜΑG.

Καθήκοντα:
  • Εκτέλεση συγκόλλησης σε Σιδηροκατασκευές από σίδηρο και ανοξείδωτο χάλυβα σε πάχη 5-20mm, με χρήση σύρματος MIG / ΜΑG και ηλεκτροδίου
  • Διασφάλιση της ποιότητας και της ακρίβειας στη συγκόλληση των κατασκευών σύμφωνα με τις προδιαγραφές

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε συγκόλληση με σύρματος MIG / ΜΑG και ηλεκτροδίου για Σιδηροκατασκευές σιδήρου κι ανοξείδωτου σε πάχη 5-20mm θα θεωρηθεί επιθυμητή.
  • Εξαιρετικές ικανότητες επικοινωνίας και συνεργασίας.
  • Εργατικός και οργανωτικός χαρακτήρας που στοχεύει στην εξέλιξη του.
Θα προτιμηθούν κάτοικοι στην περιοχή της Παιανίας ή των γύρω περιοχών.

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβής και ευκαιρίες εξέλιξης.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.