Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
8/4/2024

Υπάλληλος Γραφείου - Ecommerce - Marketing

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου σε εταιρία χονδρικού εμπορίου στην Θεσσαλονίκη.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Διαχειριστής e-shop
  • Graphic designer
  • Marketing-Διαφήμιση-Επικοινωνία
  • Γραμματειακή υποστήριξη
  • Τιμολόγηση
  • Εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ(office, internet)
  • Εμπειρία σε χρήση και υποστήριξη ιστοσελίδας και e-shop
  • Επιθυμητή η γνώση χρήσης σχεδιαστικών προγραμμάτων(Corel, Photoshop)
  • Γνώση αγγλικών
  • Επιθυμητή η εμπειρία σε ERP-CRM
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και στις διαπροσωπικές σχέσεις
  • Σωστός προγραμματισμός προτεραιοτήτων, ιδιαιτέρως υπό συνθήκες πίεσης
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας, ικανότητα οργάνωσης και ευελιξίας
  • Θέληση για μάθηση
  • ΙΧ για μετάβαση στην εργασία
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για άνδρες
  • Δυνατότητα για άμεση πρόσληψη

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες για εξέλιξη σε ένα δυναμικό περιβάλλον

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.