Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/09/2020

Στελέχη Πωλήσεων Υπηρεσιών Ενέργειας

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Direct Energy ενδιαφέρεται να εντάξει στο δυναμικό της Στελέχη Πωλήσεων Υπηρεσιών Ενέργειας

Αρμοδιότητες

  • Face to face επικοινωνία με τον καταναλωτή
  • Ανάπτυξη πωλήσεων οικιακού και εταιρικού πελατολογίου
  • Σύνταξη αναφορών
  • Άμεση πώληση βάσει των αναγκών του καταναλωτή
  • Ολοκληρωμένη παρουσίαση των υπηρεσιών/προγραμμάτων της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Διαπραγματευτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Μεθοδικότητα και προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων και αποτελεσμάτων
  • Γνώση Η/Υ (Windows, Office)
  • Εκπληρωμένες Στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους)

Επιθυμητά Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  •  Κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου
  •  Γνώση της αγοράς και του ανταγωνισμού
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας σε προφορικό και γραπτό λόγο
  • Κάτοχος πτυχίου ΤΕΙ/ΑΕΙ/ΙΕΚ (Τομέας Εσωτερικών Ηλεκτρικών Εγκαταστάσεων)

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών
  • Bonus παραγωγικότητας
  • Συνεχής εκπαίδευση στο χώρο των Πωλήσεων
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Μηνιαία έξοδα κίνησης
  • Αυτοκίνητο
  • Εταιρικό κινητό/ Tablet
  • Δυνατότητα εξωτερικής συνεργασίας για τους υποψηφίους που διαθέτουν μπλοκ παροχής υπηρεσιών