Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

31/03/2024

Maids / Καμαριέρα

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΠΑΡΟΣ

Περιγραφή

Ποιοι είμαστε?

Το Poseidon of Paros Hotel & Spa είναι ένα πολυτελές boutique ξενοδοχείο 5 αστέρων στη Χρυσή Ακτή της Πάρου, που συνδυάζει ανέσεις σε στυλ θερέτρου με εξατομικευμένες υπηρεσίες πέντε αστέρων. Δίπλα στην αμμώδη παραλία της Χρυσής Ακτής, το Poseidon Hotel & Spa προσφέρει μια μοναδική φυσική τοποθεσία με μαγευτική θέα στο Αιγαίο Πέλαγος, πολυτελή και ευρύχωρα καταλύματα και εξαιρετική γαστρονομία για πάνω από 20 χρόνια.

Ο ρόλος

Η καμαριέρα είναι υπεύθυνη για τον καθαρισμό και το σέρβις δωματίων και λουτρών υπό την επίβλεψη του επόπτη καθαριότητας. Η καμαριέρα προωθεί μια θετική εικόνα του ξενοδοχείου στους επισκέπτες και πρέπει να είναι ευχάριστη, ειλικρινής, φιλική και με επαγγελματική παρουσία. Θα πρέπει να διατηρεί πλήρη γνώση και να συμμορφώνεται με όλες τις πολιτικές/υπηρεσίες του τμήματος καθαριότητας καθώς και με τις διαδικασίες/πρότυπα του ξενοδοχείου. Επιπλέον, έχει πλήρη γνώση της σωστής συντήρησης και χρήσης του εξοπλισμού, που είναι απαραίτητος για τη διεκπεραίωση των καθηκόντων της.

Καθήκοντα Καμαριέρας

  • Φροντίδα, καθαριότητα και επιμέλεια εσωτερικών και εξωτερικών χώρων του ξενοδοχείου
  • Καθαριότητα δωματίων πελατών
  • Διαχείριση λινών & υλικών καθαρισμού

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Πνεύμα ομαδικότητας
  • Συνέπεια και καλή διαχείριση χρόνου

Παροχές

Προσφέρουμε
  • Διαμονή
  • Διατροφή
  • Ευχάριστο και υψηλού επιπέδου περιβάλλον εργασίας
  • Παροχή στολών εργασίας
  • Εκπαίδευση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών