Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/04/2017

Phone Banking Agents

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, τραπεζικό όμιλο, αναζητά δύο (2) άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Phone Banking Agents (Ref. Code: 722/71280)

Περιγραφή Θέσης

·      Εξυπηρέτηση πελατών

·      Διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων

·      Καταχώρηση στοιχείων και δεδομένων σε αρχεία της Τράπεζας

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου

·      Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ / Κολλεγίου

·      Ένα (1) - δύο (2) έτη προϋπηρεσίας σε τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατων στον τραπεζικό κλάδο

·      Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας

·      Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office

·      Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας

·      Ευγένεια και κατανόηση των αναγκών των πελατών της Τράπεζας

Παροχές

Παροχές Εταιρίας

·      Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

·      Ευχάριστο και σύχρονο περιβάλλον εργασίας