Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/06/2021

Βοηθός Λογιστή

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΓΛΥΦΑΔΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρία Kampoukos Tax-Services, με πολυετή παρουσία και υψηλή τεχνογνωσία στο χώρο των φοροτεχνικών υπηρεσιών, αναζητά Βοηθό Λογιστή / Λογίστρια για τα γραφεία της στη Γλυφάδα

Περιγραφή Θέσης

  • Έλεγχος και καταχώρηση παραστατικών
  • Υποβολή δηλώσεων Φ.Π.Α.
  • Υποβολή δηλώσεων Εισοδήματος Φυσικών και Νομικών Προσώπων
  • Άριστη γνώση Π.Σ. Εργάνη

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ Οικονομικής / Λογιστικής κατεύθυνσης
  • Άριστη γνώση προγραμμάτων Epsilon Net
  • Άριστη γνώση των εφαρμογών γραφείου
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Απαραίτητες συστάσεις και προϋπηρεσία τουλάχιστον 3ετή
  • Γνώσεις εργατικής και ασφαλιστικής νομοθεσίας θα εξεταστούν θετικά χωρίς να είναι προαπαιτούμενες

Παροχές

  • Θέση πλήρους απασχόλησης
  • Ελκτυστικό πακέτο αποδοχών ανάλογα με τα προσόντα του κάθε υποψήφιου