Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/09/2022

Εξωτερικοί πωλητές προγραμμάτων ενέργειας

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Εξωτερική συνεργασία
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η RE/MAX Welcome σε συνεργασία με τους μεγαλύτερους και πιο ανταγωνιστικούς παρόχους ενέργειας αναζητεί εξωτερικούς πωλητές/πωλήτριες προγραμμάτων ενέργειας και τηλεφωνίας.

Αρμοδιότητες:

  • Face to face επικοινωνία με τον καταναλωτή
  • Ανάπτυξη πωλήσεων οικιακού ή/και εταιρικού πελατολογίου
  • Άμεση πώληση βάσει των αναγκών του καταναλωτή
  • Ολοκληρωμένη παρουσίαση των υπηρεσιών/προγραμμάτων της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Διαπραγματευτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Μεθοδικότητα και προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων και αποτελεσμάτων

Επιθυμητά Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας σε προφορικό και γραπτό λόγο

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο με πληρωμή ανά αίτηση ξεκινώντας από 30€/αίτηση
  • Bonus παραγωγικότητας
  • Συστηματική εκπαίδευση στο αντικείμενο των πωλήσεων
  • Συστηματική Εκπαίδευση σε Θέματα εξυπηρέτησης πελατών και σε νέες τεχνολογίες
  • Πλήρες υλικό προώθησης
  • Ήδη υπάρχον πελατολόγιο προς εκμετάλλευση