Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
4/4/2024

Στελέχη καταστήματος - Πωλητές

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

To kaizershop.gr υφίσταται σαν ηλεκτρονικό και φυσικό κατάστημα από το 2009, και δραστηριοποιείται στον χώρο λιανικής πώλησης κινητής τηλεφωνίας, ηλεκτρονικών συσκευών, tablets, laptops, υπολογιστών και ηλεκτρονικών μέσων. Η ιστορία του ονόματος ξεκινά από τον κ. Κάιζερ, όπου ήδη από το 1970 ιδρύθηκε εταιρεία με σκοπό την εμπορία ηλεκτρονικών συσκευών. Κύριος άξονάς μας, αποτελεί και θα συνεχίσει να είναι οι πελάτες μας, και τελικός μας σκοπός είναι - σε κάθε περίπτωση - η εξυπηρέτηση και το υψηλό επίπεδο τόσο των προϊόντων κινητής τηλεφωνίας και ηλεκτρονικών προϊόντων, της μεγάλης ποικιλίας μας σε αξεσουάρ, όσο και των παρεχόμενων στον τελικό πελάτη υπηρεσιών.

Αναζητούμε υποψηφίους για την στελέχωση του τμήματος πωλήσεων του καταστήματός μας.

Αρμοδιότητες υποψηφίου

  • Ταμείο / τιμολόγηση
  • Εξυπηρέτηση πελατών / πωλήσεις

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

  • Εργασία εξαήμερη με ασφάλιση
  • Φιλικό και ευχάριστο περιβάλλον
  • Δυνατότητα εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.