Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/06/2021

Ηλεκτρολόγος Εγκαταστάσεων

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΠΑΛΑΙΑ ΛΑΧΑΝΑΓΟΡΑ - ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΡΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Περιγραφή Εργασίας
Η  ErgoAlarm είναι ο πάροχος των πιο σύγχρονων υπηρεσιών ασφαλείας.

Αναζητούμε Τεχνικούς Ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων με βασικές γνώσεις δικτύων για πλήρη απασχόληση στην πόλη της Θεσσαλονίκης αλλά και σε όλη την επικράτεια.

** Για περισσότερες πληροφορίες μη διστάσετε να καλέσετε στο 6937 375 940

Οι τεχνικοί θα έχουν έκθεση σε όλο το φάσμα των εργασιών του τεχνικού τμήματος συμπεριλαμβανομένων εξωτερικών και εσωτερικών εγκαταστάσεων και εργασιών πάνω στο δίκτυο, πραγματοποίηση δοκιμών και επίλυση προβλημάτων.

Οι θέσεις απαιτούν εργασία στο πεδίο (εξωτερικό δίκτυο), με απαιτητικό πρόγραμμα εργασιών και προσήλωση στο πρόγραμμα και στα χρονοδιαγράμματα.

Καθήκοντα:

  • Εγκατάσταση συστημάτων ασφαλείας
  • Εγκατάσταση της καλωδίωσης σύνδεσης και του εξοπλισμού με τάξη και μέριμνα για το χώρο του συνδρομητή
  • Καταγραφή και ενημέρωση των βάσεων δεδομένων του έργου καθημερινά
  • Εντοπισμός βλαβών και κινητοποίηση την τάχιστη αποκατάσταση αυτών

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Χαρακτηριστικά:

  • Τεχνική εκπαίδευση
  • Εμπειρία σε εργασία με ηλεκτρολογικές εγκαταστάσεις
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης
  • Ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άρρενες υποψήφιους)
  • Γνώσεις δικτύων Η/Υ
  • Δυνατή τεχνική δεξιότητα και συντονισμός κινήσεων.
  • Ικανότητα εργασίας κάτω από αντίξοες καιρικές συνθήκες, δυσπρόσιτα μέρη και πάνω σε φορητή σκάλα.

Παροχές

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση, Πλήρης απασχόληση, Μόνιμος