Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
05/04/2024

Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΘΕΡΜΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η ACCESS Fashion είναι μια από τις μεγαλύτερες Ελληνικές εταιρίες που εξειδικεύεται στη γυναικεία μόδα. Τα ρούχα του brand είναι διαθέσιμα μέσα από οργανωμένα δίκτυα χονδρικής στην Ελλάδα και το Εξωτερικό, με παρουσία πάνω από 40 χώρες παγκοσμίως, ένα συνεχώς αναπτυσσόμενo δίκτυο καταστημάτων λιανικής σε Αθηνά και Θεσσαλονίκη αλλά και online.
Πιστεύουμε σε μια ομάδα που είναι δυναμική, έχει κίνητρα και αναπτύσσεται συνεχώς. Εάν αγαπάτε την μόδα και σας ενδιαφέρει η επαγγελματική σας εξέλιξη σε αυτόν τον χώρο, τότε είστε ένας ή μια από εμάς.
Γίνετε μέλος της ομάδας της ACCESS Fashion!

Αναζητούμε για άμεση πρόσληψη στις κεντρικές της αποθήκες, στην Θέρμη Θεσσαλονίκης, έμπειρο υποψήφιο για τη θέση του Αποθηκάριου.

Περιγραφή Θέσης:

  • Διεκπεραιώνει τις διαδικασίες φόρτωσης / εκφόρτωσης τηρώντας τους κανόνες ασφάλειας.
  • Διεκπεραιώνει δραστηριότητες της αποθήκης ετοίμων (παραλαβή, αποθήκευση, έλεγχος, αποδέσμευση προϊόντων)
  • Ελέγχει την ποιότητα και τη συσκευασία των ειδών που παραλαμβάνει, τα κωδικοποιεί και διεκπεραιώνει τις διαδικασίες εισαγωγής τους
  • Εντάσσεται στην ομάδα διαχείρισης αποθήκης και ενδυναμώνει το έργο της.
  • Πραγματοποιεί απογραφή των αποθεμάτων.
  • Εκτελεί βοηθητικά εργασίες διανομής και μεταφοράς εμπορευμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ ( περιβάλλον MS Office και ERP - SOFTONE )
  • Προϋπηρεσία σε επιχειρήσεις µε οργανωμένα συστήματα αποθήκης επιθυμητή
  • Ικανότητα επικοινωνίας στα ελληνικά και αγγλικά
  • Συνέπεια, υπευθυνότητα, ομαδικό πνεύμα
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Ενθουσιασμός, διάθεση για εργασία και επιθυμία για εξέλιξη
  • Δίπλωμα οδήγησης
**Αποστολή πρόσφατης φωτογραφίας με το βιογραφικό απαραίτητη.

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ευχάριστο περιβάλλον
  • Δυνατότητα εξέλιξης σε μια δυναμική και αναπτυσσόμενη εταιρία

Η ACCESS FASHION πρεσβεύει την διαφορετικότητα μέσα στις ομάδες της. Πιστεύουμε ότι η διαφορετικότητα σε όλες τις μορφές της εμπλουτίζει τον χώρο εργασίας και την εμπειρία των πελατών μας.

Καλωσορίζουμε όλες τις αιτήσεις και επιλέγουμε τα ταλέντα μας με βάση τις δεξιότητες που αναζητούμε και τις αξίες της επωνυμίας μας, δίνοντας όλους τους υποψηφίους ίσες ευκαιρίες. Στόχος μας είναι να σας βοηθήσουμε να πετύχετε. Ως μέρος της διαδικασίας πρόσληψης, θα συζητήσουμε μαζί σας τον καλύτερο τρόπο για να ενσωματωθείτε και να εξελιχθείτε στην μεγάλη οικογένεια της ACCESS FASHION.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.