Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/09/2021

Εξωτερικός Πωλητής B2B - Γεωπόνος (Έδρα Θεσσαλία)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΙΑ | ΛΑΡΙΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας βιομηχανίας, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Εξωτερικός Πωλητής B2B - Γεωπόνος
(Έδρα Θεσσαλία)

Περιγραφή Θέσης
• Προώθηση και πώληση προϊόντων στην περιοχή ευθύνης
• Επικοινωνία με τα γραφεία της εταιρείας σε θέματα παραδόσεων και αποστολών παραγγελιών
• Εφαρμογή της στρατηγικής των πωλήσεων και των στόχων που θέτονται από την εταιρεία
• Ανάπτυξη πελατολογίου και εφαρμογή τιμολογιακής και πιστωτικής πολιτικής
• Εξασφάλιση καλύτερης δυνατής εξυπηρέτησης των πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

• Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον δυο (2) έτη σε αντίστοιχη θέση
• Πτυχίο Γεωπονίας ή Τεχνολόγου Γεωπόνου
• Πολύ καλή γνώση της αγοράς αγροεφοδίων
• Αρίστη γνώση Η/Υ
• Πολύ καλή γνώση αγγλικών
• Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
• Οργανωτικές ικανότητες με υψηλό αίσθημα ευθύνης
• Προσανατολισμός στην επίτευξη των αποτελεσμάτων

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό, laptop
• Bonus παραγωγικότητας
• Προοπτικές εξέλιξης σε μια ταχύτατα αναπτυσσόμενη εταιρεία