Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

4/4/2024

Graphic Designer

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΧΑΝΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ο Όμιλος ΜΟΒΙΑΚ Α.Ε. επιθυμεί την πρόσληψη ατόμου ειδικότητας “ Graphic Designer ” στο πλαίσιο ανάπτυξης και ενδυνάμωσης του Δημιουργικού τμήματος Marketing/ Graphics, στις κεντρικές εγκαταστάσεις της εταιρείας στα Χανιά (Καθιανά Ακρωτηρίου Χανίων).

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα:
  • Αποδεδειγμένη γνώση γραφιστικών προγραμμάτων (άριστη γνώση Adobe Illustrator, InDesign, Photoshop)
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Επικοινωνιακή και οργανωτική ικανότητα
  • Ομαδικότητα και συνεργασία
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου
Κύρια Καθήκοντα
  • Δημιουργία όλων των ηλεκτρονικών και έντυπων καταλόγων
  • Σχεδιασμός καταχωρίσεων και φυλλαδίων
  • Δημιουργία συσκευασιών προϊόντων της εταιρίας

Παροχές

Η Εταιρία προσφέρει:
  • Σταθερή και πλήρη απασχόληση
  • Πακέτο αποδοχών ανάλογο προσόντων και εμπειρίας
  • Σύγχρονο και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον