Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
15/04/2024

Τrainer Φαρμακείου

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η INGROUP, αναζητά για πολυεθνική εταιρία πελάτη της, που δραστηριοποιείται στον χώρο του φαρμάκου και του δερμοκαλλυντικού:

(HR 2425)

Περιγραφή θέσης:

Ο/Η νέος/α συνεργάτης θα αναλάβει την εκπαίδευση και ενημέρωση των προϊόντων της εταιρίας στους φαρμακοποιών.

Αρμοδιότητες:

  • Άρτια παρουσίαση των τεχνικών χαρακτηριστικών των προϊόντων και εκπαίδευση των φαρμακοποιών
  • Καλή γνώση του ανταγωνισμού και της αγοράς
  • Ενίσχυση της επιχειρηματική δραστηριότητα της εταιρίας μέσω της εκπαίδευσης των προϊόντων, του μοντέλου εξυπηρέτησης και τις αξίες της εταιρίας
  • Δημιουργία ισχυρών διαπροσωπικών σχέσεων με τους συνεργάτες στα σημεία πώλησης (φαρμακεία)
  • Έλεγχος της εικόνας των προϊόντων και υποστήριξη με το κατάλληλο υλικό

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στον χώρο του φαρμακείου
  • Καλή γνώση αγγλικών και Η/Υ
  • Δυνατότητα ταξιδιών

Απαιτούμενες δεξιότητες:

  • Υπευθυνότητα
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Ικανότητα δημιουργίας σχέσεων εμπιστοσύνης
  • Κριτική ικανότητα με έμφαση στη λεπτομέρεια

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό κινητό
  • Εταιρικό tablet

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.