Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/5/2022

Συντηρητής ξενοδοχειακής μονάδας

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΣΦΑΚΙΑ | ΧΑΝΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το Vritomartis Naturist Resort (βρίσκεται στη Χώρα Σφακιών Κρήτης) αναζητά έμπειρο Συντηρητή:

Αρμοδιότητες:
  • Γνώσεις ηλεκτρολογικών-υδραυλικών εγκαταστάσεων και επισκευές βλαβών
  • Καθημερινή παρακολούθηση εκκρεμοτήτων συντήρησης / βλαβών
  • Διατήρηση ημερολογίου βλαβών
  • Σωστή παρακολούθηση αποθήκης συντήρησης (οργάνωση εργαλείων / ανταλλακτικών)
  • Πλήρης συνεργασία με τη Διεύθυνση για την ορθή διεκπεραίωση των εργασιών και βλαβών
  • Προνοητικότητα για τη σωστή ποιότητα και ποσότητα του υλικοτεχνικού εξοπλισμού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Εξωστρεφής και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Υπευθυνότητα
  • Άριστη ικανότητα επικοινωνίας, συνεργασίας και ομαδικό πνεύμα
  • Εντοπιότητα
  • Ευελιξία

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εργασία όλο το χρόνο (12 μήνες)
  • Διαμονή και διατροφή