Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/02/2023

Οδηγός (Δίπλωμα Γ' κατηγορίας) - Διανομέας

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΠΑΤΡΑ

Εμπορική εταιρεία ειδών τροφίμων με έδρα την Πάτρα ζητά Οδηγό με δίπλωμα Γ' Κατηγορίας - Διανομέα.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Καθήκοντα:

  • Διανομή εμπορευμάτων
  • Φορτοεκφόρτωση εμπορευμάτων
  • Εφαρμογή των εταιρικών διαδικασιών λειτουργίας
  • Επιμέλεια για την καλή λειτουργία και τον προληπτικό έλεγχο των οχημάτων
  • Ασφαλή & υπεύθυνη οδική συμπεριφορά

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης Γ’ κατηγορίας με (ΠΕΙ) & ψηφιακή κάρτα ταχογράφου
  • Επιθυμητή εμπειρία και καλή γνώση των νομών της Ν/Δ Ελλάδας
  • Ικανότητες Οργάνωσης και Διαχείρισης Χρόνου
  • Εργατικότητα – Υπευθυνότητα – Ευγένεια
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δυνατότητα διανυκτερεύσεων εκτός νομού

** Θα προτιμηθούν κάτοικοι Πατρών & γύρω περιοχών

Παροχές

Η θέση είναι πλήρους απασχόλησης & συνοδεύεται από ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών σε ένα δυναμικό περιβάλλον εργασίας.