Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
18/4/2024

Ηλεκτρολόγος Συντήρησης

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΚΑΛΟΧΩΡΙ - ΣΙΝΔΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Είσαι ηλεκτρολόγος ή μηχανολόγος, με εμπειρία σε βιομηχανία τροφίμου ως Ηλεκτρολόγος Συντήρησης;

Σε διακατέχει συνέπεια, οργανωτικές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα;

Θα ήθελες να εξελιχθείς επαγγελματικά και να ενταχθείς σε μία σύγχρονη και οργανωμένη βιομηχανία;

Αν η απάντηση είναι θετική, τότε περιμένουμε το βιογραφικό σου, το οποίο θα πρέπει να υποβάλλεις μέσω της πλατφόρμας μας!

Ο/η υποψήφιος/α για τη θέση Ηλεκτρολόγος Συντήρησης, θα έχει τις εξής αρμοδιότητες:
  • Δημιουργία προγραμμάτων συντήρησης για τον εξοπλισμό
  • Εκτέλεση προγραμματισμένων συντηρητικών εργασιών
  • Ανίχνευση βλαβών σε μηχανήματα και εξοπλισμό
  • Εκτέλεση επισκευών και αντικαταστάσεων ελαττωματικών εξαρτημάτων
  • Επισκευή και συντήρηση ηλεκτρολογικών και μηχανολογικών συστημάτων
  • Αντικατάσταση ηλεκτρολογικών/μηχανολογικών εξαρτημάτων και καλωδίων
  • Έλεγχος των επιπέδων αποθεμάτων ανταλλακτικών και υλικών και παραγγελία αναγκαίων ανταλλακτικών

Απαραίτητα Προσόντα

Ο/η ιδανικός/η υποψήφιος/α για τη θέση Ηλεκτρολόγος Συντήρησης, θα πρέπει να έχει:
  • Απόφοιτος ΤΕΙ/ΤΕΕ Ηλεκτρολόγος ή Μηχανολόγος
  • Αντίστοιχη εμπειρία 1-2 χρόνων σε βιομηχανία (ιδανικά τροφίμου)
  • Πιστοποιητικό υγείας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Επαγγελματισμός
  • Συνέπεια
  • Εργατικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει για τη θέση Ηλεκτρολόγος Συντήρησης:
  • Ανταγωνιστικό και σταθερό μισθό
  • Σύγχρονο και ασφαλές περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητες εξέλιξης
Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση Ηλεκτρολόγος Συντήρησης, στείλε μας απευθείας την αίτηση σου και αφού την αξιολογήσουμε θα επικοινωνήσουμε μαζί σου.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τη θέση Ηλεκτρολόγος Συντήρησης, μπορείς να επικοινωνήσεις με την Ιωάννα Κουτσιώνα στο +30 6941575964 Δευτέρα με Παρασκευή και ώρες 09:30-17:00.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις είναι απόλυτα εμπιστευτικές.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.