Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/10/2021

Διαχειριστής/στρια E-Shop

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Επώνυμο φυσικό και ηλεκτρονικό κατάστημα στα Γιαννιτσά αναζητά Υπάλληλο για την διαχείριση του Ηλεκτρονικού Καταστήματός μας.

Αν αγαπάς τον χώρο των ενδυμάτων, έχεις εμπειρία στην διαχείριση Ηλεκτρονικού Καταστήματος και ενδιαφέρεσαι να εργαστείς σε ένα φιλικό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον, στείλε μας το βιογραφικό σου!

Περιγραφή θέσης:
  • Διαχείριση των Social Media
  • Διαχείριση του E-Shop (Ενημέρωση, Διεκπεραίωση των παραγγελιών)
  • Εξυπηρέτηση των πελατών μας
  • Καθημερινή φροντίδα του χώρου εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Βασικές γνώσεις Η/Υ
  • Εξοικείωση με το CMS του WordPress/Woocommerce
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και στις διαπροσωπικές σχέσεις
  • Θετικός χαρακτήρας με θέληση για προσωπική εξέλιξη
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας, ικανότητα οργάνωσης και ευελιξίας

* Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί

Παροχές

Σας προσφέρουμε:
  • Σταθερή συνεργασία με πλήρη απασχόληση
  • Μισθό ανάλογο των προσόντων
  • Εξαιρετικές συνθήκες εργασίας σε ένα δυναμικό, αξιοκρατικό και ευχάριστο περιβάλλον