Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/04/2024

Καμαριέρα

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΝΙΚΗΤΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ERGON, ως μία ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρία στον χώρο της εστίασης και της φιλοξενίας με πάνω από 24 καταστήματα σε περισσότερες από 4 χώρες παγκοσμίως, αναζητεί ενθουσιώδεις και γεμάτους όρεξη ανθρώπους για να στελεχώσουν το νέο ξενοδοχειακό project της στη Νικήτη Χαλκιδικής.

Αυτή τη στιγμή αναζητούμε:

Καμαριέρα για να γίνει μέλος της ομάδας μας!

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Καθημερινός καθαρισμός των εγκαταστάσεων με επαγγελματική ακεραιότητα και έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Υπεύθυνος-η για τη διατήρηση ενός καθαρού και τακτοποιημένου χώρου τόσο στα δωμάτια όσο και στους κοινόχρηστους χώρους του ξενοδοχείου
  • Έλεγχος των αποθεμάτων στους χώρους αποθήκευσης και αντικατάστασή τους όταν απαιτείται
  • Άμεση ενημέρωση των προϊσταμένων σχετικά με ζημιές, ελλείψεις και τυχόν άλλα ζητήματα εύρυθμης λειτουργίας
  • Αποτελεσματική και ευγενική επικοινωνία με το γραφείο υποδοχής / προϊσταμένους σε κάθε στιγμή
  • Αυστηρή τήρηση του χρονοδιαγράμματος και αναφορά στους προϊσταμένους στο τέλος της βάρδιας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τουλάχιστον 3 χρόνια εργασίας σε αντίστοιχη θέση σε πολυτελές ξενοδοχείο
  • Ικανότητα λήψης πρωτοβουλιών, ενθουσιώδης και προσανατολισμένος-η στον πελάτη
  • Ικανότητα ιεράρχησης εργασιών και αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου
  • Ταχεία εκτέλεση εργασιών χωρίς εκπτώσεις στην ποιότητα
  • Γνώση αγγλικών
  • Υπηκοότητα από την Ε.Ε. ή να υπάρχει άδεια διαμονής και εργασίας στην Ελλάδα σε ισχύ

Παροχές

  • Ευκαιρία για να χαράξετε τη δική σας πορεία και καριέρα σε έναν από τους ταχύτερα αναπτυσσόμενους ομίλους εστίασης και φιλοξενίας.
  • Εργάζεστε σε ένα δημιουργικό, σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον.

Ανυπομονούμε να σε γνωρίσουμε!