Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/6/2023

Σχεδιαστές - Πωλητές / Πωλήτριες Επίπλων Κουζίνας

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

H CENTRO, το μεγαλύτερο δίκτυο καταστημάτων στον κλάδο του επίπλου Κουζίνας και Ντουλάπας, αναπτύσσεται δυναμικά και αναζητά σχεδιαστές – πωλητές για την άμεση στελέχωση καταστημάτων στην Αττική.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Επικοινωνία με πελάτες
  • Αρχιτεκτονική μελέτη χώρου & σχεδιασμός των επίπλων βάσει των αναγκών του πελάτη
  • Παρουσίαση σχεδιαστικών προτάσεων
  • Ολοκλήρωση της πώλησης & παρακολούθηση της πορείας της παραγγελίας μέχρι την ολοκλήρωσή της

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίων:

  • Σπουδές στην εσωτερική αρχιτεκτονική ή στην διακόσμηση
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία >5 ετών σε πωλήσεις (Προϋπηρεσία στον κλάδο του επίπλου κουζίνας θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως)
  • Γνώσεις σχεδιασμού, διακόσμησης και οργάνωσης χώρου
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα, με άριστες ικανότητες επικοινωνίας, στον προφορικό και το γραπτό λόγο
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση Η/Υ και σχεδιαστικών προγραμμάτων
  • Δίπλωμα οδήγησης ΙΧ

Παροχές

Η Εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό μισθό αναλόγως προσόντων και επιπλέον bonus επί των πωλήσεων
  • Συνεχή εκπαίδευση