Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/3/2024

Real Estate Agent/ Σύμβουλος Πωλήσεων

Ασφαλιστικά - Real Estate

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

One Shop Stop: Η επανάσταση στο Real Estate.
Η newdeal είναι συνώνυμο της εξέλιξης και της προόδου του real estate στην Ελλάδα. Ένα μοντέρνο group με ειδικούς και επαγγελματίες! "Your success is our passion” είναι το motto μας. Εργαζόμαστε για να πετύχουμε τα καλύτερα αποτελέσματα και να προσφέρουμε τις κατάλληλες επιλογές για όλους. Επιθυμούμε να στελεχώσουμε την ομάδα μας με φιλόδοξα άτομα και δυναμικές προσωπικότητες.

Ο ρόλος του συμβούλου διαχείρισης ακίνητης περιουσίας περιλαμβάνει:
  • Ανάπτυξη χαρτοφυλακίου ακινήτων
  • Επικοινωνία και συναντήσεις με μελλοντικούς πελάτες
  • Παρουσίαση και εκτίμηση ακινήτων
  • Συνεχής ενημέρωση των πελατών
  • Χαρτογράφηση περιοχής και εντοπισμός πιθανών ακινήτων προς πώληση / ενοικίαση
  • Καταχώρηση και ενημέρωση δεδομένων στην εταιρική CRM πλατφόρμα
Γίνε μέλος της κορυφαίας ομάδας μας!
Είσαι το επόμενο success story μας!

Απαραίτητα Προσόντα

Σύμβουλος Ακίνητης Περιουσίας

Περιγραφή θέσης
Έχεις πάθος για το Real Estate; Σου αρέσει να εξελίσσεσαι και οι πωλήσεις είναι το δυνατό σου σημείο;
Τότε είσαι το πρόσωπο που ψάχνουμε!
Ξεκίνησε την καριέρα σου μαζί μας.

Το προφίλ σου
  • Η προϋπηρεσία στο χώρο του Real Estate είναι επιθυμητή, αλλά όχι απαραίτητη, καθώς η New Deal Group διαθέτει τη μόνη αναγνωρισμένη Ακαδημία Real Estate στην Ελλάδα σε συνεργασία ΚΑΙ με το Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών
  • Οργανωτικές και μεθοδικές δεξιότητες με σωστή διαχείριση χρόνου
  • Ικανοποιητική γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες

Παροχές

Σας προσφέρουμε
  • Το μεγαλύτερο πακέτο προμηθειών
  • Διαφήμιση ακινήτων σε παγκόσμιο δίκτυο και συνεχής υποστήριξη από την ομάδα Marketing με διαφημιστικό υλικό
  • Η εκπαίδευση μας σου προσφέρει βιωματική εκπαίδευση , προσωπική και επαγγελματική ανάπτυξη αποκτώντας πλήρη εκμάθηση του αντικειμένου,
  • νέες ικανότητες και επιτυχημένες τεχνικές
  • Διαρκής και συχνή εκπαίδευση στις τεχνικές πωλήσεων
  • Συνεχής υποστήριξη από την ομάδα και τους managers
  • Θα έχεις την ευκαιρία απασχόλησης σε ένα οργανωμένο, δημιουργικό και ευχάριστο περιβάλλον
  • Μοναδική και εύχρηστη CRM πλατφόρμα
  • Μοντέρνες και υψηλής τεχνολογίας εγκαταστάσεις
  • Εκτενές και αναπτυσσόμενο πελατολόγιο